Castle Creeps TD

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139 MB
  • Version 1.26
  • Dil İngilizce
  • Firma Outplay Entertainment Ltd
Strateji oyunları arasında yer alan Castle Creeps TD oyununda kule savunması yaparak eğlenebilirsiniz.

Strateji oyunları arasında yer alan Castle Creeps TD oyununda kule savunması yaparak eğlenebilirsiniz. 

Sınırsız zorlu mücadelelerle karşı karşıya kaldınız ve fırtınalı kuleler inşa ederken, yükselttiyseniz ve onarırken zafer kazandınız. Kule Savunma deneyimindeki krallıkları korumak için güçlü Kahramanları topla ve seviyelerdir. Oyun içerinde amacınız içerisinde bulunduğunuz seviyenin içinde savunma kuleleri oluşturarak kendi bölgelerinizi korumaya çalışacaksınız. 

Oyunun boyutu oldukça küçük olup mobil cihazınızda pek fazla yer kaplamamaktadır. Oyunun görsellerinin kaliteli olması sebebiyle size kaliteli bir oyun sunmaktadır. Kalabalık bir grup halinde gelen düşmanlarınızın kendi yurdunuza girmesini engellemek için kendinize güçlü bir savunma hattı oluşturmalısınız. Belli başlı stratejik bölgelere kendi kulelerinizi dikerek savunma hattınızı güçlendirebilirsiniz.  Böylelikle düşmanlarınıza karşı galibiyet kazanma imkanınız daha da artacaktır. 

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi de oyuna Facebook arkadaşlarınızı da dahil edebilir ve onlarla daha güçlü bir savunma sağlayabilirsiniz. Sizde kulenizi yenileyin, güçlendirin ve düşmanlarınızı alt edin. 

Castle Creeps TD indir
DİĞER SÜRÜMLER